درباره کارخانه تولید دستمال کاغذی

لیاتیشو

از دهه 2000، ایران به مرکز تولید کاغذهای بهداشتی و دستمال کاغذی تبدیل شد. مشاغل تمام شده و نیمه خام، دستمال کاغذی و بهداشتی مانند یک سازمان قارچ در منطقه رشد کردند.
در حال حاضر، ایران دارای ظرفیت تولید 100% بافت بکر بیش از 1.000.000 تن در سال است و به صورت محلی، حدود 450.000 تن در سال مصرف می شود. بقیه ظرفیت بیکار یا ارزش صادرات است که عمیقاً بر آن تأکید می کنیم.
ایران دارای مزایای لجستیکی است که در میانه آسیا - اروپا - خاورمیانه - روسیه ترسیم شده است. این همچنین در طول تداوم تحویل و زمان‌های تحویل کمک می‌کند. شما می توانید از موقعیت عالی لیاتیشو بهره مند شوید، اما این تمام نیست. تمام کارخانه های بافت ما مجهز به ماشین آلات با تکنولوژی بالا هستند و 80 درصد کارخانه ها در 6 سال گذشته تاسیس شده اند.
0
ظرفیت تولید
0
رضایت مشتری
0
کیفیت محصول
Image

خدمت برای صنعت دستمال کاغذی

انواع مواد خام و نیمه تمام زیادی برای استفاده در فرآیند تولید دستمال کاغذی بهداشتی وجود دارد که یکی از ضروری ترین آنها رول های جامبو بافت هستند . رول های دستمال کاغذی به طور گسترده ای توسط مبدل های دستمال کاغذی استفاده می شود.
رول های جمبو بافتی نام خود را از اندازه آنها گرفته اند. به عنوان یک نوع مواد نیمه ساخته، وزن آنها چندین تن است و معمولاً بزرگتر از یک انسان است. آنها را می توان از خمیر سلولز خالص، خمیر بازیافت شده، خمیر مخلوط یا، به عنوان یک روند اخیر، خمیر بامبو ساخت. می تواند انواع مختلفی از رول ها وجود داشته باشد که بر اساس خواسته مبدل ها سفارشی شده است.
این قرقره های عظیم با استفاده از انواع ماشین آلات به محصولات دستمال کاغذی نوع مصرفی و دستمال کاغذی دور از خانه تبدیل می شوند. دستمال‌های توالت، حوله‌های آشپزخانه، دستمال‌ها و دستمال‌های صورت که هر روز در قفسه‌های بازار یا رستوران یا هتل می‌بینیم، همگی از انواع رول‌های دستمال کاغذی جامبو تولید می‌شوند . این فرآیند تبدیل، تبدیل بافت نامیده می شود.
مرحله تبدیل شامل برش رول های جمبو بافت به رول ها یا چین های کوچکتر با استفاده از انواع ماشین آلات پیشرفته، پیشرفته و با سرعت بالا است. کیفیت ماشین آلات نقش مهمی در مراحل سیم پیچی، برش، برش، چاپ و برجسته سازی مراحل تبدیل دارد.
Image
ویژگی هایی مانند نرمی، استحکام، قابلیت جذب و در صورت تمایل، رایحه می تواند برای انتخاب مشتری برای خرید محصول مهم باشد. در هنگام تولید کالای بهداشتی نهایی نباید از این ویژگی ها غافل شد. پس از اتمام محصولات، نوبت به بسته بندی و بسته بندی و توزیع آنها در بازارها برای استفاده می رسد.
بسیاری از تامین کنندگان رول جامبو بافت و مبدل های دستمال کاغذی در این صنعت وجود دارد. بخش مهم این است که تامین کننده ای را پیدا کنید که محصولات باکیفیت را در اختیار شما قرار دهد. لیاتیشو برای یک دهه انتخاب مبدل های دستمال کاغذی در سرتاسر جهان بوده است که نوبت به رول های جامبو دستمال کاغذی خوب می رسد.
تخصص ما در تولید حداکثر 29 محصول با ارزش افزوده از نرم ترین دستمال های صورت با روکش ابریشمی صاف، قرقره های دستمال توالت فوق العاده جاذب، دستمال کاغذی چند رنگ بازیافتی تک لایه و حوله های با استحکام بالا است.

لیاتیشو با هدف اصلی معرفی آرایه های مختلف دستمال کاغذی برای کاربران نهایی شروع شد. ما نیازهای روزانه مصرف کنندگان خود را بسیار اولویت بندی می کنیم و از سال ها تجربه خود استفاده می کنیم تا مطمئن شویم که هر ورق دستمال کاغذی ما فقط بهداشت و نرم ترین لمس را تضمین می کند. تمام مواد خام ما از کشورهای اروپایی وارد می شود و تنها از فناوری پیشرفته در ساخت راحت ترین الیاف استفاده می کند.

طیف رو به رشد محصولات ما عبارتند از دستمال کاغذی، کاغذ A4، کاغذ سخت، دستمال کاغذی معطر، دستمال کاغذی صورت بدون معطر، دستمال توالت، رول حوله آشپزخانه، حوله کاغذی دستی، دستمال کاغذی، دستمال مرطوب صورت، دستمال مرطوب کودک، دستمال مرطوب یکبار مصرف، کیسه های جاذب یکبار مصرف، ، دستکش وینیل آسان و غیره

از زمان معرفی، ما صرفاً بر توسعه بیشتر متمرکز شده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام نیازهای مصرف کنندگان خود را برآورده می کنیم. محصولات با کیفیت برتر ما باعث می شود منبع قابل اعتمادی برای نیازهای روزانه بافت شما باشیم.

ما متعهد به بهبود زندگی مصرف کنندگان خود با تولید بهترین محصول با بهترین کیفیت هستیم. ما همیشه به دنبال راه‌های جدیدی برای بهبود، آسان‌تر و ایمن‌تر کردن زندگی همه با محصولات بهداشتی خود هستیم. با استفاده از دستمال کاغذی ما، تجربه تمیزتر و دلپذیرتری خواهید داشت!

تماس با ما

09121070384

09129493170

02833454291

دانلود اپ موبایل

Image
Image

لیاتیشو در شبکه های اجتماعی